Lista rankingowa kandydatów do stypendium rektorskiego

Prezentujemy zaktualizowaną listę rankingową kandydatów do stypendium Rektora Politechniki Warszawskiej, przyznawanego za wyniki w nauce, osiągnięcia naukowe, wysokie wyniki sportowe lub osiągnięcia artystyczne.

Życzenia wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Dziekan i Rada Wydziału składa wszystkim Studentom, Doktorantom, Pracownikom i Przyjaciołom naszej Jednostki najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, spotkań w rodzinnej atmosferze oraz nadziei, że nasza codzienność wkrótce wróci do normy i pozwoli nam realizować wszystkie zamierzenia.

Konkursy dla studentów

Zapraszamy wszystkich naszych studentów do udziału w przedstawionych poniżej konkursach. Prosimy zwrócić uwagę na bliskie terminy zgłoszeń!

W środę 31 III 2021 r. zajęcia według planu piątkowego

W dniu 31 III 2021 r. (środa) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

Inżynierskie Targi Pracy na platformie wirtualnej

W dniach 30-31 marca w przestrzeni wirtualnej będzie miała miejsce 27. edycja Inżynierskich Targów Pracy, będących okazją między innymi do spotkania z przedstawicielami firm poszukujących pracowników wśród studentów uczelni technicznych, a także zapoznania się z ofertami praktyk i staży.

Absolwenci PW na czele rankingu wynagrodzeń po studiach technicznych

Według ogólnopolskich badań, w roku 2020 absolwenci Politechniki Warszawskiej mogli po raz kolejny z rzędu poszczycić się najwyższą przeciętną zarobków spośród osób, które uzyskały wykształcenie techniczne na krajowych uczelniach publicznych.

Rekrutacja do programu Erasmus+ na rok akademicki 2021/2022

Ruszyła rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2021/2022.

Szczegółowe informacje »

Ankieta „Pracodawca dla inżyniera”

Stowarzyszenie Studentów BEST oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT Politechniki Warszawskiej mają przyjemność zaprosić wszystkich studentów do udziału w ankietowym badaniu, którego celem jest diagnoza preferencji w obszarze zatrudnienia. Kolejna już odsłona badania poszerzona została o wpływ pandemii COVID-19 na rynek pracy. Ponadto studenci będą mieli okazję wybrać najlepszego ich zdaniem pracodawcę dla inżyniera.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety „Pracodawca dla inżyniera” »

Akcja stypendialna

Ruszyła akcja stypendialna w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021. Do 7.03.2021 będą przyjmowane wnioski od studentów, którzy rozpoczęli naukę w semestrze letnim, czyli na studiach magisterskich stacjonarnych (dziennych).

Procedura prowadzenia prac przejściowych

Opublikowane zostały nowe zasady prowadzenia prac przejściowych na wydziale SiMR oraz formularz karty pracy przejściowej:

Strona główna wydziału SiMR » Studia » Praca przejściowa »