Staż studencki w Urzędzie Dozoru Technicznego

Urząd Dozoru Technicznego ogłasza rekrutację na stanowisko stażysty w dziale urządzeń transportu bliskiego.

Wyniki głosowania indykacyjnego wyłaniającego kandydatów na dziekana

W przeprowadzonych w dniu 2 lipca 2020 roku wyborach indykacyjnych, mających na celu wyłonienie kandydatów na dziekana wydziału SiMR na kadencję 2020-2024, poparcie przekraczające 10% uzyskali następujący prekandydaci:

Zebranie informacyjne z prekandydatami na dziekana Wydziału SiMR

Zebranie informacyjne z prekandydatami na stanowisko dziekana wydziału SiMR odbędzie się w piątek 26 czerwca 2020 roku o godz. 16.30.  Do wygłoszenia prezentacji przedstawiającej własny program kierowania wydziałem zgłosiło się dwóch kandydatów (w kolejności alfabetycznej):

Druga tura Drzwi Otwartych

1 lipca 2020 r. zapraszamy na drugą turę akcji „Drzwi Otwarte na Politechnice Warszawskiej”. Choć termin ten zbiega się z rozpoczęciem zapisów na studia, tematyka wirtualnych spotkań nie ograniczy się do spraw rekrutacyjnych, ale obejmować będzie także zagadnienia związane ze studiowaniem i życiem studenckim.

Wideokonferencyjne zebranie przedwyborcze z kandydatami na Rektora

[Aktualizacja 19.06.2020]
Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że 23 czerwca 2020 r. odbędzie się realizowane w formie wideokonferencji zebranie przedwyborcze z kandydatami na Rektora Politechniki Warszawskie na kadencję 2020-2024. Początek zebrania o godz. 13:00.

Programy wyborcze kandydatów na Rektora PW w kadencji 2020-2024

Spotkanie z kandydatem na Rektora PW, prof. Krzysztofem Zarembą

W najbliższy czwartek, 18.06.2020, o godz. 14:00 w auli nr 11 budynku Wydziału Mechatroniki odbędzie się spotkanie kampusu południowego PW z kandydatem na Rektora naszej uczelni, profesorem Krzysztofem Zarembą.

Wyniki głosowania przeprowadzonego w dniu 9 VI 2020 r.

Wydziałowa Komisja Wyborcza opublikowała wyniki głosowania przeprowadzonego w dniu 9 czerwca 2020 r.

Druga tura wyborów do Rady Wydziału SiMR w grupie pracowników Bw

Wydziałowa Komisja Wyborcza informuje, że druga tura wyborów do Rady Wydziału SiMR w grupie pracowników Bw przeprowadzona zostanie w dniu 09.06.2020 r. w godz. 10:15 - 23:59.

» Lista kandydatów do Rady Wydziału w 2 turze głosowania w grupie Bw

Wyniki głosowań przeprowadzonych w dniach 3 i 8 VI 2020 r.

Wydziałowa Komisja Wyborcza opublikowała wyniki głosowań przeprowadzonych w dniach 3 i 8 czerwca 2020 r.